Кві

Тренінг «Мотивація та цілепокладання-ключ до успіху»

13.04.2021 року для студентів 2 курсу факультету фізичної культури і спорту та студентів 2 курсу факультету педагогіки та психології було проведено онлайн заняття з елементами тренінгу на тему: «Мотивація та цілепокладання-ключ до успіху».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна.

Студенти активно та з великою цікавістю працювали в режимі онлайн, виконували психологічні, практичні завдання та вправи, ділилися досвідом стосовно власної замотивованості, визначали позитивні власні якості для досягнення своєї мети.

Завершили тренінг вправою на самостійне виконання, яке підвищило загальний настрій присутніх та дана вправа мотивувала до подальшої успішної роботи.