logo
Миколаївський національний
університет імені
В. О. Сухомлинського


653 ДЕНЬ ВІЙНИ


15
Кві
2021

Зустріч-обговорення «Час перемагати: шляхи подолання гендерної дискримінації у спорті»

     14 квітня на платформі Google Meet у рамках роботи обласного гендерного центру відбулася зустріч-обговорення «Час перемагати: шляхи подолання гендерної дискримінації у спорті» за участю студентів та викладачів Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського та Миколаївського фахового коледжу МНУ ім. В.О. Сухомлинського.

     Під час онлайн-зустрічі учасники ознайомилися із сучасним станом спортивної сфери, оплатою праці у різних видах спорту, історіями жінок-спортсменок, які ламають стереотипи про «чоловічий» спорт, та висловили свої думки щодо вирішення проблеми відсутності жінок на керівних посадах у спорті і, зокрема, у тренерському складі.

     Начальник відділу по роботі із сім’єю департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Зоя Дмитрієва ознайомила присутніх із положеннями Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок та наголосила, що на сьогодні існує багато перешкод у спорті для жінок, так як вважають, що жінка – це хранителька сімейного багаття, і її головне завдання – займатися дітьми.

     Керівник Центру психологічної служби Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського Дар’я Сергіївна Гулькова розповіла, що фізична культура та спорт вчать управляти собою, розумно ризикувати. Також фахівець зазначила, що саме спорт, неважливо – «жіночий» чи «чоловічий», підіймає самооцінку, формує ініціативність, цілеспрямованість, лідерські якості та комунікативні навички.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*