Кві
2021

Онлайн майстер-клас «Робота психолога з метафоричними асоціативними картами в онлайн режимі»

16 квітня 2021 року для студентів 517 ЗФН, 317 та 417 групи спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології та для працівників університету був проведений онлайн майстер-клас на тему “Робота психолога з метафоричними асоціативними картами в онлайн режимі”.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Д.С.

Під час онлайн заняття учасники мали змогу відчути на практиці, що метафоричні карти допомагають створити більш безпечну атмосферу для саморозкриття, можуть допомогти зняти напругу чи тривогу.

Також, під час роботи з МАК студенти створювали власний інтегративний підхід в пошуках ресурсу всередині себе за допомогою знайдених тренером програм, де можна використовувати метафоричні асоціативні карти в онлайн режимі. Крім того атмостфера онлайн заняття створла можливості метафоричного моделювання бажаного майбутнього.

Студенти були проінформовані щодо основних правил та вимог роботи з МАК, які існують сайти, де можна саморозвиватися, а також які є тренера з арт-трапії.

Учасникам заняття сподобалося, було багато позитивних вражень та інтсайтів під час онлайн мастер-класу.

Велика вдячність кожному учаснику, який не байдужий до власного розвитку та пізнання себе.