Кві

Практичне заняття в режимі онлайн на тему «Характеристика процесу спілкування»

21 квітня 2021 року для студентів 167 групи факультету педагогіки та психології спеціальності “Логопедія”, 104 групи спеціальності”Історія та право” та 107 групи спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології, 118 групи спеціальності “Дошкільна освіта” та 108 групи спеціальності “Початкова освіта” факультету педагогічної та соціальної освіти було проведено практичне заняття в режимі онлайн на тему “Характеристика процесу спілкування”.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Д.С.

Під час заняття студенти мали можливість дізнатися, що таке доцільна комунікація та як вона працює, відтворювали навички активного слухання, як спосіб уникання непорозумінь та конфліктів та інші технології ділових комунікацій в програванні ситуацій.

Учасники активно приймали участь у практичному занятті, задавали цікаві та досить актуальні питання (наприклад, як побудувати комунікацію з будь-якою людиною; основні техніки комунікації; як провести оцінку своїх комунікативних ресурсів), на що отримували професійні відповіді.