Тра

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем пам’яті та примирення. У цей славний день ми знову повертаємося до травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нациськими загарбниками.

Друга світова війна стала трагедією, яка коштувала життя мільйонів людей і завдала непоправних втрат усьому людству. Пам’ять про Велику Вітчизняну війну залишається з нами як високий зразок мужності та сили духу, самопожертви й тяжкої ратної праці.

Тому для нас, нащадків, найвищим обов’язком є вірність священній справі наших дідів та прадідів. Цього дня ми схиляємося у поклоні перед нині живими і перед загиблими воїнами-захисниками, які пронесли через лихоліття війни любов до Батьківщини.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, довголіття, сімейного благополуччя, бадьорості та віри у світле майбутнє України, а головне – мирного неба над головою!

Із повагою ректор

Валерій Будак