Тра
2021

У межах науково-практичної конференції «Наука. Студентство. Сучасність. Професійне становлення майбутнього фахівця в умовах викликів сьогодення: реалії, проблеми, перспективи вирішення» здійснено роботу Секції 4. «Універсальність педагогічного новаторства В.О. Сухомлинського у професійному становленні майбутнього фахівця»». Керівник секції: д. пед. н., професор Т.М. Степанова, співкерівник: к. пед. н., керівник НДЦ розвитку ідей Василя Сухомлинського О.В. Дрозд, секретар: фахівець НДЦ розвитку ідей Василя Сухомлинського Л.І. Грубій.

Увага учасників секції була прикута до проблеми становлення педагогічної майстерності майбутніх педагогів, використання кращих зразків педагогічного доробку Василя Сухомлинського крізь призму років.

У кожній студентській доповіді бриніли невимовна повага і щире захоплення педагогічними ідеями нашого видатного співвітчизника, які не перекреслив час. Особлива подяка таким студентам: В. Наумчуку, А. Тарановій, Г. Абрамову, Г. Желєвій, В. Логвиненко, В. Тараненку, Г. Мунтян, Ю. Кучеру та ін.