Тра
2021

Тренінг «Позитивне мислення в професії вчителя», проведений у рамках науково-практичної конференції «Наука. Студентство. Сучасність. Професійне становлення майбутнього фахівця в умовах викликів сьогодення: реалії, проблеми, перспективи вирішення»

Фінальним акордом науково-практичної конференції «Наука. Студентство. Сучасність. Професійне становлення майбутнього фахівця в умовах викликів сьогодення: реалії, проблеми, перспективи вирішення» став тренінг «Позитивне мислення в професії вчителя», проведений старшим викладачем кафедри педагогіки та інклюзивної освіти Оленою Дрозд для студентів 4 курсу.

Модератор наголосила на важливості позитивного світогляду педагогічного працівника, запропонувала вправи і техніки на подолання стресу, тривоги, страхів, підкреслила доцільність емоційної саморегуляції.

Учасникам тренінгу до вподоби були методики самопроектування особистості, багато хто поділився власним досвідом тайм-менеджменту.