Кві
2021

Всеукраїнська (онлайн) науково-практична конференція «Сучасна освіта: проблеми, реалії та перспективи»

29 квітня 2021 року на базі факультету педагогіки та психології було проведено Всеукраїнську онлайн науково-практичну конференцію «Сучасна освіта: проблеми, реалії та перспективи» (до 100-річчя доктора історичних наук, професора Г.Г. Черних).

Обговорювалися питання переваг та недоліків сучасних передумов підготовки докторів філософії в Україні. Секція №6 конференції організована з метою вироблення підходів для удосконалення та адаптації процесу підготовки докторів філософії в Україні, які відповідатимуть європейським вимогам підготовки докторів філософії.

Обговорення відбулося за участі гаранта ОП Маслова Ю. К., членкині проектної групи Ярошенко В. М., декана факультету педагогіки та психології Олексюк О. М., доцентки кафедри психології та соціальних наук Сухорукової А.Л. та аспірантів другого та третього року навчання Лемішевської О. та Нофенка А. Думки аспірантів була врахована для подальшого вдосконалення програми.