Жов

Вибори студентського ректора

29 жовтня 2015 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулися вибори студентського ректора. На посаду студентського голови претендували 4 кандидати: Гавриліце Вадим Федорович, Заткальницька Карина Юріївна, Саркісян Меланія Камівна та Федущак Дарія Андріївна.

Голова студради університету Раду Максим звітував про роботу органів студентського самоврядування за 2014-2015 н.р.

Кожен із кандидатів окреслив основні положення своїх програм, дав відповіді на питання. Шляхом таємного голосування, переважною більшістю голосів обрано нового голову студради – Гавриліце Вадима,студента 312 групи механіко-математичного факультету.

7Редакція університету