Чер

Мистецький захід «Творчі кольори Олександра Білаша»

7 червня 2021 року в малій актовій залі корпусу №10 МНУ імені В.О. Сухомлинського відбувся мистецький захід «Творчі кольори Олександра Білаша», присвячений 90-річчю від дня народження видатного українського композитора. Підготовлений захід спільно з викладачами та студентами спеціальності «Середня освіта (Музичне мистецтво)» та бібліотекарем Наукової бібліотеки – Суровою Людмилою Миколаївною.

Людмила Миколаївна виконала пісню «Доля» на музику О. Білаша. Також звучали пісні «Ясени», «Відлітали гуси», «Яблунька», «А він любив мене» у виконанні студентів: Абрамова Геннадія, Давлятової Зухро, Пальчикововї Катерини та викладача кафедри Тютенко Г.О. з музичним супроводом Ілечко М.П., Бьорн Г.С., Штефан О.С.

Звучали фортепіанні твори О. Білаша «Баркарола» (Попіль Даніїл) та «Вальс-Бостон» (Малихіна Юлія). Особливо вразила слухачів пісня «Між нами спалено мости» у виконанні студентки-магістрантки, неодноразової переможниці Міжнародних конкурсів та фестивалів Вольницької Вікторії. Підготували концертні номери зі студентами доценти кафедри Бєдакова С.В., Ревенко Н.В., Щербак І.В. та викладач Тютенко Г.О.