Лис
2015

Міжнародний молодіжний проект «Створюємо майбутнє – зміцнюємо довіру: молодіжна співпраця в країнах Східного партнерства»

Рада німців України разом із німецькою федеральною організацією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH провели міжнародний молодіжний проект «Створюємо майбутнє – зміцнюємо довіру: молодіжна співпраця в країнах Східного партнерства».

У рамках цього проекту Центр німецької культури «Widerstrahl» організував міжнародний конкурс «Моя країна в європейській сім’ї». Факультет іноземної філології МНУ імені В. О. Сухомлинського представляла студентка 436 групи Васильєва Вікторія, яка посіла почесне ІІ місце. Вікторія нагороджена грамотою, а у березні 2016 року пройде стажування в Німеччині.

Васильева

васильеваа