Чер

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!

Вас вітає Приймальна комісія Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського!

Наближається найвідповідальніший етап вступної кампанії 2021 року, який розпочнеться 1 липня. Для отримання корисної інформації щодо особливостей вступу та практичних порад професійного вибору чекаємо на Вас в каб. № 01.121 на консультацію, ми з радістю Вам допоможемо.

На базі університету (каб. № 02.207) працює консультаційний центр, в якому Вам обов’язково нададуть кваліфіковану допомогу у вирішенні проблем, які можуть виникнути в процесі створення електронного кабінету та подачі електронних заяв.

Для вступників з тимчасово окупованих територій на базі університету працюють освітні центри «Крим – Україна», «Донбас-Україна», які розміщені в кабінеті № 01.121 (корпус №1, перший поверх).

Отримай професію своєї мрії разом з нами!!!