Лис

Масова література: pro et contra

16-17 жовтня 2015 р. у Миколаївському національному університеті імені В.О.Сухомлинського відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Масова література: проблема інтерпретації, змісту та форми» (модератор – кафедра української мови і літератури). У роботі конференції взяли участь близько 180 провідних науковців із України, Литви, Румунії, Польщі, Росії, Азербайджану та інших країн. До обговорення проблем розвитку сучасної української белетристики долучилася не тільки широка аудиторія науковців, але й представники творчої інтелігенції, журналістська спільнота, викладачі вишів, вчителі-філологи, студентська молодь.

Під час першого дня роботи конференції відбулися пленарне й секційні засідання, презентувалися здобутки Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», організована зустріч-дискусія з письменниками Тетяною Белімовою (м. Київ), Дмитром Кременем (Миколаїв), Ярославом Верещаком (Київ). 17 жовтня 2015 р. відбулося засідання круглого столу «Сучасна українська белетристика: досвід «Коронації слова».

P1230992 Прес-центр філологічного факультету