Чер
2021

Участь команди МНУ у проміжному підсумковому засіданні партнерів-учасників проєкту MultiEd

8 червня 2021 р. відбулося онлайн проміжне підсумкове засідання партнерів-учасників проєкту Еразмус + 610427-EPP-1-2019-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції» (MultiEd). Члени консорціуму обговорили питання закупівлі обладнання (Світлана Запольських, Запорізький національний університет), фінансовий звіт (Тартуський університет, Крістіан Клаукс), плани подальшої реалізації проекту (Олександра Головко, Тартуський університет) та досягнення в рамках робочих пакетів проєкту: затвердження оновлених навчальних програм та їх пілотування (WP2), пілотування нових курсів, розроблених у рамках проєкту (WP3), підготовка та пілотування електронного курсу для вчителів (WP4), дослідження мовної ситуації (WP5), контроль якості реалізації проєкту (WP6), розповсюдження інформації щодо результатів імплементації проєкту (WP7), та питання менеджменту (WP8).

Менеджер проєкту Тетяна Мироненко та адміністратор проєкту Леся Добровольська звітували про реалізацію проєкту у МНУ, здобутки команди та представили звіт щодо виконання робочого пакету з розповсюдження інформації по результатам імплементації проєкту (WP7).

Учасники команди МНУ продовжують працювати над реалізацією проєкту та оновленням курсів «Second Language Acquisition», «Infomedia Literacy and Critical Thinking», «Academic Writing Essentials for BA students», «ESL Academic Writing for MA students», «Academic Writing for Research», «Content Language and Integrated Learning for BA students», «CLIL Methodology in the Context of Educational Technologies», «Culture. Language. Society», «CLIL E-Course».