Лип

Випуск бакалаврів – 2021 механіко-математичного факультету!

Щорічно напередодні літніх канікул ми всі стаємо свідками історичного дійства – вручення дипломів нашим мех-матівським бакалаврам-випускникам.

2 липня наші випускники були у центрі уваги, чули багато привітань та приємних слів від першого проректора Анатолія Володимировича Овчаренка, декана механіко-математичного факультету Олени Валентинівни Гуріної, завідувача кафедри економіки та менеджменту Тетяни Володимирівни Стройко, завідувача кафедри фізики та математики Романа Володимировича Дінжоса, завідувача кафедри інформаційних технологій В’ячеслава Валерійовича Зосімова та завідувача кафедри фінансів та обліку Наталі Олександрівни Корнєвої.

Вітання від першокурсників стало також приємним сюрпризом. А «Естетика», як завжди, вразила всіх глядачів своїми неперевершеними виступами. Без них вже й свято – не свято!

Ми вдячні адміністрації нашого університету за теплі та щирі вітання для наших випускників!

Не сумуй, випускник, на прощання,
Посміхнися скоріше давай,
Побажай виконання бажання
Нових зустрічей всім побажай.

Щасти вам, випускники!