Лис
2015

Науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств України в контексті євроінтеграційних процесів»

26 жовтня 2015 р. на факультеті економіки відбулась І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств України в контексті євроінтеграційних процесів».

Мета конференції – залучення молодих науковців, аспірантів, магістрантів, студентів ВНЗ, а також фахівців у галузі економіки до обговорення практичних проблем менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств України в контексті євроінтеграційних процесів.

У роботі конференції взяли участь представники Департаменту економічного розвитку та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївської регіональної торгово-промислової палати, провідних вищих навчальних закладів м. Миколаєва та інших областей України.

Прес-центр економічного факультету