Сер

АНОНС! ФЕСТИВАЛЬ «АРТ-ПЕРЕХРЕСТЯ ЧАСІВ І НАРОДІВ»

21 та 22 серпня на території археологічної пам’ятки городище Дикий Сад відбудеться фестиваль «Арт-перехрестя часів і народів».

Фестиваль присвячений 30-тій річниці Незалежності України.

Організатори фестивалю – Миколаївська міська рада та Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського.

В програмі фестивалю робота виставкового містечка, екскурсії по території городища, перший в Україні інтерактивний тур із доповненою реальністю, історичні реконструкції часів кімерійської цивілізації, майстер-класи з польової археології під керівництвом професійних археологів, історичні театралізовані атракції, вистава «Дванадцята ніч» від акторів Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру, вечір авторської пісні та поезії «Вогнище Евтерпи», рок-фестиваль «Дикий Сад».