Лис

Зустріч студентів із волонтерами благодійної організації «Bridges of Faith»

6 листопада 2015 р. відбулася зустріч студентів філологічного факультету та факультету іноземної філології із волонтерами міжнародної дитячої благодійної організації “Bridges of Faith” Алабама, США. Організатор заходу – кафедра іноземних мов.

Вже декілька років поспіль американські волонтери організовують мовні табори для дітей-сиріт із України, спортивно-розважальні заходи протягом шкільних канікул.

Під час зустрічі волонтери розповіли про особливості роботи з дітьми-сиротами, крос-культурні аспекти спілкування, методи навчання та виховання, які вони застосовують у своїй роботі. Захід проходив у формі діалогу, гості із задоволенням давали відповіді на запитання аудиторії.

Прес-центр філологічного факультету

та факультету іноземної філології