Вер
2021

Оголошення! До 103-річниці від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського оголошується конкурс творчих та наукових робіт студентів і молодих учених: «ХУДОЖНЯ СПАДЩИНА ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО В СУЧАСНОМУ СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ВИМІРІ»

До 103-річниці від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського оголошується конкурс творчих та наукових робіт студентів і молодих учених: «ХУДОЖНЯ СПАДЩИНА ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО В СУЧАСНОМУ СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ВИМІРІ».

Переможці та призери конкурсу визначаються у таких номінаціях:
– поезія: поема, ода, присвячені генію Василя Сухомлинського.
– літературна композиція: твір-роздум, есе, етюд про видатного педагога В.О. Сухомлинського.
– авторська казка за сюжетами казок Василя Сухомлинського;
– розробка заняття для дітей дошкільного віку на матеріалі казок Василя Сухомлинського;
– конспект уроку для початкової школи із використанням оповідань В.О. Сухомлинського;
– конспект уроку для учнів середніх класів за творами Василя Сухомлинського;
– малюнки, портрети, фото-колажі «Життєвий шлях Василя Сухомлинського».
– оригінальні декоративні вироби, вишивки, поробки.

Роботи приймаються з 01 до 24 вересня 2021 року в головному корпусі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського аудиторії 01-407 кафедра педагогіки, психології та інклюзивної освіти.

Переможці та призери конкурсу нагороджуються дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, а також грошовими преміями.

Підсумки конкурсу будуть оприлюднені на сайті університету.

Чекаємо на ваші роботи і бажаємо творчого натхнення!