Вер

Українська філологія: посвята першокурсників!

8 вересня на філологічному факультеті відбувся захід-посвята першокурсників у спеціальність 014.01 Середня освіта. Українська мова і література, у межах якого студенти знайомилися, створювали 3D-модель сучасного вчителя НУШ, отримували подарунки, приймали вітання від викладачів і старшокурсників!

З найщирішими побажаннями успіхів у навчанні, творчих пошуків та натхнення звернулася до студентів декан факультету Т. О. Мороз. Із педагогічними настановами та словами підтримки виступила завідувач кафедри української мови і літератури Л. В. Рускуліс.

Святкова програма підготовлена куратором-координатором І. А. Корнієнко, активними старшокурсниками та магістрантами.

Із поповненням, філологічна родино!