Вер

Квест «У пошуках студентських скарбів»

У межах заходу-посвяти першокурсників відбувся квест «У пошуках студентських скарбів», організований для студентів спеціальності 014.01 Середня освіта. Українська мова і література філологічного факультету (модератор заходу – доц. І. А. Корнієнко).

Обрані локації стали своєрідним знайомством першого курсу з науковою бібліотекою університету, структурними підрозділами факультету, творчим центром «Естетика» та університетським подвір’ям.

Магістранти влаштували для молодого покоління пошуки студентської клятви, що завершилися подарунками від старшокурсників: святковою програмою, солодощами, сюрпризами-побажаннями та яскравою фотосесією!