Вер
2021

Кафедра фізичної культури та спорту продовжує приймати студентів Ізмаїльського державного гуманітарного університету за програмою «Академічна мобільність студентів»

Заняття з освітньо-професійної програми Середня освіта (Фізична культура) та Захист України продовжилися на базі кафедри військової підготовки з дисципліни «Теорія та методика викладання предмета «Захист України»» (вогнева підготовка, розбирання та збирання АК-74, призначення, бойові властивості та ТТХ зброї).

Ознайомилися з об’єктами навчально-матеріальної бази, яка передбачає підготовку майбутніх вчителів з предмета «Захист України».

Під керівництвом доцента кафедри фізичної культури та спорту Лелеки Віталія Миколайовича брали активну участь студенти 343 групи та студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету:

– Чернявський Олексій Миколайович;

– Нягу Дмитро Валерійович;

– Парушев Максим Володимирович.