Вер

ВЕСЕЛІ СТАРТИ

22 вересня 2021 року студенти Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» стали активними учасниками спортивних змагань «Веселі старти», яка відбулись в рамках Спартакіади Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського між командами факультетів та командою коледжу. За підсумками змагань студенти коледжу посіли почесне ДРУГЕ МІСЦЕ!

Склад команди:

1. КУЧЕРЕНКО ЯНА, студентка третього курсу спеціальності Соціальна робота, 325 група – капітан команди;
  2. БРУНАРСЬКИЙ ДАНІЇЛ, студент першого курсу спеціальності Комп’ютерна інженерія, 155 група;
  3. ЗУБАР ДАР’Я, студентка першого курсу спеціальності Право, 115 група;
  4. КИСЛИЦЯ ІРИНА, студентка першого курсу спеціальності Право, 115 група;
  5. КУРОПАТКІН ОЛЕКСАНДР, студент першого курсу спеціальності Комп’ютерна інженерія, 155 група;
  6. МАСЛОВА ЄВГЕНІЯ, студентка третього курсу спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування, 335 група;
  7. МОРОЗОВ ДЕНИС, студент першого курсу спеціальності Комп’ютерна інженерія, 155 група;
  8. РЕДКОЛЕС АЛІНА, студентка другого курсу спеціальності Соціальна робота, 225 група;
  9. ЮРЧЕНКО ЮРІЙ, студентка третього курсу спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування, 335 група.

Представник команди – АРХИПОВ ВОЛОДИМИР, викладач коледжу, майстер спорту.

Вітаємо переможців!!! Пишаємось вами!!! Бажаємо подальших успіхів та перемоги у наступних етапах Спартакіади!!!