Вер

Участь у змаганні з міні-футболу

24 вересня 2021 року студенти Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» взяли активну участь у спортивному змаганні з міні-футболу, який відбувся в рамках Спартакіади Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського між командами факультетів та командою коледжу. За підсумками змагань команда коледжу посіла ПОЧЕСНЕ ДРУГЕ МІСЦЕ!

Склад команди коледжу:

ГОНЧАРОВ ВОЛОДИМИР, студент четвертого курсу спеціальності «Право», група 415 – капітан команди;

БРУНАРСЬКИЙ ДАНІЇЛ, студент першого курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія», група 155;

КУКСА ЯРОСЛАВ, студент четвертого курсу спеціальності «Право», група 415;

МОРОЗОВ ДЕНИС, студент першого курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія», група 155;

ЧОБОТАР СЕРГІЙ, студент четвертого курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія», група 455.

Тренер команди – ЛЕЛЕКА ВІТАЛІЙ, кандидат педагогічних наук, викладач коледжу;

Представник команди – АРХИПОВ ВОЛОДИМИР, викладач коледжу, майстер спорту

Вітаємо наших переможців! Пишаємося вами! Вперед до наступних перемог!