Вер

Книга – джерело знань

Книга – невід’ємна частина історії людства, його діяльності та розвитку науки. І тому урочистості, пов’язані зі 108-ою річницею Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та 103-ою річницею від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, не стали винятком для експонування книжкової виставки.

Саме видатному українському педагогу, публіцисту та письменнику була присвячена виставка «В.О. Сухомлинський: діалог із сучасністю», підготовлена співробітниками бібліотеки.

Наступниками справи Василя Олександровича є наші викладачі. Гості урочистої Вченої ради могли ознайомитися з найновішими виданнями викладачів на окремому стенді виставки «Наукові здобутки викладачів МНУ ім. В.О. Сухомлинського».