Жов

Конкурс для талановитої молоді України

«Вільне радіо» організовує конкурс для талановитої молоді України.

Оголошується старт відбору робіт на премію від редакції 2021 року. Подати свої роботи можуть як студенти, так і абітурієнти.

Умови конкурсу доволі прості. На сайті ресурсу учаснику треба обрати тему для есе, глибоко проаналізувати обране питання і розкрити його у своїй роботі, обґрунтувавши власну думку. Есе потрібно написати українською мовою, надати шрифтом Times New Roman (розмір 14). Відступи на сторінках: 2,5 см з усіх боків. Вирівнювання по лівому краю.

Оцінювати роботи будуть за такими критеріями:

• якість розкриття теми;
  • унікальність тексту (буде перевірка на плагіат);
  • грамотність написання.

Есе можна подати до 30 листопада.

Мета конкурсу – надання фінансової допомоги для студентів ВНЗ України, тож автори найкращих робіт отримають грошову премію.

Більш детально ознайомитися з умовами конкурсу й завданням можна за посиланням: https://freeradio.com.ua/premiia-vilnoho-radio-2021-konkurs-ese-dlia-talanovytoi-molodi/