Жов
2021

Вітаємо студентів спеціальностей Середня освіта (Фізична культура) та Фізична культура і спорт із перемогою на чемпіонаті з п’ятиборства Козацькі бойові ігри «Зграя»

13 жовтня 2021 р. відбувся чемпіонат серед вищих навчальних закладів Миколаєва з п’ятиборства Козацькі бойові ігри «Зграя», присвячені Дню захисників і захисниць України. Команда Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, до якої входили студенти спеціальностей Середня освіта (Фізична культура) та Фізична культура і спорт, виборола І місце серед закладів вищої освіти Миколаєва. Вітаємо переможців: Алдобаєву Олександру, Беспалько Вадима, Жулєпу Максима, Косовського Дениса, Тенетюка Дмитра!