Жов

Міжнародний день академічної доброчесності

21 жовтня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день академічної доброчесності. Питання академічної доброчесності сьогодні має дуже велике значення в освітньому процесі. Українська наукова та освітня спільнота все більше звертається до питання мотивованого та відповідального ставлення до наукової або творчої діяльності та впровадження міжнародних академічних стандартів.

Студенти та викладачі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського не залишилися осторонь і взяли участь у конференції присвяченій Тижню академічної доброчесності у Херсонському державному університеті. Присутні мали змогу побачити презентацію книги Сергія Омельчука «Бути чесним у навчанні й науці: експрес-курс з академічної доброчесності для здобувачів вищої освіти». Цей посібник — новий важливий камінець у бруківці просування в українському середовищі норм, правил і цінностей академічної доброчесності. В посібнику наведено чимало «живих», актуальних прикладів дотримання правил академічної доброчесності або їх порушення, згадано багатьох осіб, причетних до просування цінностей академічної доброчесності в Україні. Таким чином, учасники конференції змогли поглибити свої знання з актуальної сьогодні теми, а також розставити моральні орієнтири у власній науковій, освітній або творчій діяльності.