Жов

Молодіжна політика

29 жовтня 2021 р. відбулося у onlinе-режимі перше засідання робочої групи з розробки проєкту програми «Молодіжна політика» на 2022-2025 роки.

Проректор із науково-педагогічної роботи О. А. Кузнецова та голова студентського профкому О. В. Войчун працювали у складі робочої групи з розробки проєкту міської цільової програми «Молодіжна політика» на 2022-2025 роки.

Програма «Молодіжна політика» на 2022-2025 рр. передбачає концентрацію зусиль на таких пріоритетних напрямках:
1. Формування і підтримка здорового способу життя. Підтримка інтелектуального розвитку молоді.
2. Підвищення безпечності середовища і посилення життєстійкості молоді. Соціальний захист молоді.
3. Створення соціальної інфраструктури для молоді.
4. Підтримка ініціатив інститутів громадянського суспільства, що реалізують молодіжну політику у місті.
5. Створення умов для працевлаштування молоді.
6. Розвиток міжнародного молодіжного співробітництва.
7. Національно-патріотичне виховання молоді.
8. Інформаційне та аналітичне забезпечення реалізації молодіжної політики.