Лис

Конференція студентів Університету: вирішили актуальні питання

Традиційно перед початком виборів в актовій залі відбувається Конференція студентів Університету. У зв’язку з переходом на дистанційне навчання було вирішено провести конференцію в онлайн-режимі на платформі Zoom.

Під час онлайн Конференції студентів Університету, що відбулась 29 жовтня, після активного обговорення основних пунктів було затверджено Тимчасове положення про організацію та проведення виборів в органи студентського самоврядування Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського в дистанційному режимі. Також було затверджено склад студентської виборчої комісії XXI скликання.

Вибори проводяться з метою оновлення складу студентського самоврядування – особистостей, які є посередниками між студентами та керівниками університету.