Лис

Zoom-зустріч проректора зі студентським активом університету

8.11.2021 р. відбулась зустріч проректора із науково-педагогічної роботи Кузнецової О. А. зі студентським активом університету в онлайн-форматі на платформі Zoom. Питання, які обговорювали стосувались сьогодення:

• рішення конференції студентів та підготовка і проведення виборів до органів студентського самоврядування;
• навчання здобувачів освіти в умовах обмежень «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки;
• створення різноманітних проєктів для студентів нашого університету, створення умов для працевлаштування молоді;
• про участь у першому засіданні робочої групи з розробки проєкту програми «Молодіжна політика» на 2022-2025 роки в м. Миколаєві.