Лис

Вітання з Міжнародним днем студента від механіко-математичного факультету!

Студентство Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, із визначним для вас святом — Міжнародним днем студента — вас хоче привітати студентська рада та викладацький склад механіко-математичного факультету.

Бажаємо вам завжди бути такими ж завзятими та амбіційними, невпинними на шляху до своїх мрій. Розвивайтеся, займаєтеся науковою та творчою діяльністю, знаходьте собі нових друзів — у майбутньому ви будете вдячні собі за те, що ваша молодість була максимально продуктивною! Не переймайтеся, якщо з 1-го разу не все виходить так, як ви планували. Труднощі будуть завжди. Але це лише загартує ваш характер та покращить ваші вміння. Наш університет — одна велика дружна родина, і ми — представники механіко-математичного факультету — дуже цьому раді!

Хай щастить!