Лис

Вітаємо з Міжнародним днем студента!

17 листопада у всьому світі відзначають День студента. З цієї нагоди хочемо привітати студентство Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського і побажати творчої наснаги, успіхів у навчанні, креативних ідей та нових досягнень, здійснення амбітних планів.

Пам’ятайте, що ви – майбутнє нашої держави, і лише від вас залежить те, як буде розвиватися та процвітати Україна. Ви активні, розумні, прогресивні й талановиті, тому ми віримо у вас!

Нехай роки навчання у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського стануть успішним стартом вашої кар’єри. Будьте наполегливими на шляху до обраної мети й ніколи не зупиняйтеся на досягнутому!

Ректорат,
професорсько-викладацький колектив