Гру

СтудМіс Миколаєва

26 листопада 2021 року в прямому ефірі відбулося оголошення результатів та нагородження учасниць ХІ регіонального етапу всеукраїнського конкурсу краси серед студенток «СтудМіс Миколаєва».

Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» представляла студентка 4 курсу денної форми навчання спеціальності 081 «Право» Юрченко Катерина, яка й отримала заслужену перемогу. Катерина пройшла одразу у двох номінаціях та отримала титули «СтудМіс Миколаєва онлайн 2021» та «II Віце-СтудМіс Миколаєва 2021».

Бажаємо Катерині і надалі впевнено крокувати по життю, здобуваючи перемоги! Успіхів, віри в себе й наполегливості!