Гру

7 грудня – Всесвітній День української хустки

Здавна хустка вважалась українським національним аксесуаром, що зберігає в собі старовинні традиції. Хустка є символом прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи, оберегом і важливим ритуальним предметом. Це – невід’ємна частина української культурної спадщини.

Сьогодні яскраві хустки поступово завойовують прихильність не лише українок, а й модниць по всьому світу. Українське вкотре стає світовим трендом.

Із нагоди свята кафедра української мови і літератури вже втретє реалізує національно-культурний проєкт «Хустка-берегиня».

Для участі в проєкті пропонуємо робити світлини в хустці, знімати тематичні відео, присвячувати хустці свої поезії та пісні, організовувати оригінальні флешмоби, онлайн-заходи, виконувати презентації, згадувати традиції, знаходити цікаві факти – популяризувати любов і повагу до української хустки разом!

Для розміщення використовуйте хештег #хустка_берегиня.