Гру

Перемога студентів у конкурсі «Волонтер року»

До Міжнародного дня волонтера на базі ГО «Миколаївська обласна організація волонтерів» під керівництвом О. І. Носенко за підтримки заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації О. О. Трайтлі відбувся конкурс «Волонтер року», у підсумку якого були вручені нагороди волонтерам із різних галузей у 10 номінаціях. Студенти спеціальності 016 «Спеціальна освіта», які входять до складу волонтерської групи професійного спрямування «Відкрите серце», вже традиційно стали переможцями і вибороли звання кращої волонтерської групи Миколаївської області.

Дякуємо студентам-волонтерам за те, що займаються благородною справою і дарують часточку себе діткам.