Гру

На профорієнтаційній «хвилі»

9 грудня викладачі кафедри української мови і літератури провели профорієнтаційну бесіду зі старшокласниками Плющівського ЗЗСО (вчитель української мови і літератури – Данилюк Віта Володимирівна). Захід відбувся в Zoom-конференції (модератор – доц. І. Г. Родіонова) за участі професорсько-викладацького складу кафедри й активних студентів 3 курсу спеціальності 014.01 «Середня освіта (Українська мова і література)» на чолі з головою студентської ради університету А. Єрмак. За ініціативи завідувача кафедри, доктора педагогічних наук Л. В. Рускуліс, учнів запрошено до складання пробного ЗНО на базі філологічного факультету університету. З історією навчального закладу й перевагами вчительської професії присутніх ознайомив «корифей» української філології, професор А. Л. Ситченко.

Чекаємо на наших майбутніх вступників!