Лис

Механіко-математичний факультет відзначив свій день народження!!!

11 листопада 2015 р. механіко-математичний факультет відзначив свій 82-й день народження.

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, професор В. Д. Будак, нагородивши грамотами викладачів факультету за багаторічну працю, фахову майстерність та відповідальне ставлення до обраної справи. Декан механіко-математичного факультету А. В. Овчаренко привітав всіх зі святом та нагородив грамотами найактивніших студентів.

Програма святкування була насиченою. Студенти підготували яскраву шоу-програму. Сюрпризом свята стала музична композиція у виконанні викладача кафедри комп’ютерних систем та мереж Є. Ю. Борчика.

Завершилося свято традиційною посвятою першокурсників до лав студентства.

Прес-центр механіко-математичного факультету