Гру

Онлайн-захід «Невидимий батальйон» до Дня Збройних Сил України

Україна. Жінка. Мати… Яка велика вага цих слів для кожного з нас. Як глибоко западають вони в душу. Як гордо ми промовляємо їх. І хоч ми звикли вважати, що війна – справа чоловіча, однак участь у ній жінок зі зброєю в руках, волонтерів, медиків стала реальністю.

Ми пишаємося жінками – відданими захисницями, справжніми патріотами нашої Батьківщини. Саме вони є справжньою елітою держави!

Із нагоди Дня Збройних Сил України відбувся онлайн-захід «Невидимий батальйон» за участі студентів І, ІІІ курсів спеціальності 014.01 «Середня освіта (Українська мова і література)».

Запрошуємо до перегляду!

Модератори: д. пед. н. Л. В. Рускуліс, доц. І. А. Корнієнко спільно з ТЦ «Естетика».