Гру

Посвята першокурсників

13 грудня 2021 року в актовій залі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбулася традиційна посвята першокурсників. Організатори: первинна профспілкова організація студентів спільно з ТЦ «Естетика».

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету Валерій Дмитрович Будак, побажавши новому поколінню студентів успіхів у навчанні, творчого натхнення та незабутнього студентського життя.

Посвята першокурсників у студентство – це єднання молодості, таланту та оптимізму! Такі заходи дозволяють відчути себе «на одній хвилі» з рідною Альма-матер, з університетською молоддю та викладачами. Ніхто не шукає тут вигоди й не очікує на винагороду. А найкращим подарунком стає щира радість на обличчях студентів та вогник щастя в їх очах!

Студенти перших курсів в тандемі з викладачами представили обрані спеціальності сучасними креативними номерами. Гумор, запальні танці та пісні створили атмосферу свята, наповненого яскравими емоціями.

Дякуємо всім, хто долучився до організації і проведення заходу-посвяти!