Лис

Онлайн-захід від Музею грошей НБУ

З метою виховання фінансової грамотності для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» 22 листопада 2021 року викладачем вищої категорії В. В. Волошиною-Сідей було організовано виховний онлайн-захід від Музею грошей НБУ на тему: «Як не потрапити у пастку: безпека безготівкових розрахунків». Бесіду було проведено за участю досвідченого лектора від Національного банку України – Косір Мартою. Розпочинаючи захід, спікерка наголосила, що Національний банк України послідовно проводить політику протидії фінансовим махінаціям та шахрайствам, постійно здійснює просвітницьку діяльність серед молоді щодо запобігання розповсюдження шахрайських схем, вихованню платіжної безпеки та дисципліни при здійсненні фінансових операцій.

На заході було висвітлено питання платіжної безпеки, розповсюджених шахрайських схем, махінацій з платіжними картками, онлайн-шопінгу, телефонного шахрайства та багато іншої цікавої, а головне корисної інформації. Завершуючи захід, студенти пройшли невеликий тренінг, відповідали на питання та самі активно їх задавали. Дякуємо спікерці Косір Марті за участь у заході.