Гру

Покращення фахових та цифрових компетентностей

Студенти ІІІ курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського» 335 групи на чолі з викладачем  Подгорною Аллою Олександрівною поглибили свої знання та розширили здобуті компетентності за допомогою освітніх навчальних матеріалів проєкту «Дія. Цифрова освіта» – національної онлайн-платформи для розвитку цифрової грамотності (Міністерство цифрової трасформації України).

Студенти зареєстровані на порталі і активно використовують отримані знання в межах навчального процесу при вивченні навчальних дисциплін «Гроші та кредит» і «Банківські операції». Викладач та студенти успішно завершили базові курси за фінансовими освітніми серіалами та отримали сертифікати: «Цифрові гроші», «Фінансовий сенсей», «Дружні цифрові фінанси».

Дякуємо Міністерству цифрової трасформації України за можливість у такий зручний та цікавий спосіб отримувати необхідні у сучасному цифровому світі знання!