Гру

Знайомство нового складу студентського самоврядування з ректором В. Д. Будаком

1 грудня 2021 року в актовій залі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбулася офіційна зустріч-знайомство новообраних голів та членів студентських рад з ректором Будаком Валерієм Дмитровичем.

Під час заходу Людмила Рєзнікова, яка раніше виконувала обов’язки голови студентської ради університету, познайомила присутніх з новою головою – Єрмак Анастасією, а також відрекомендувала представників студентських рад усіх факультетів.

З вітальним словом до студентського активу звернувся Валерій Дмитрович, мотивуючи їх відповідально ставитися до обов’язків. Захід продовжився цікавою бесідою, де учасники могли отримати відповіді на хвилюючі їх запитання.

Члени студентського самоврядування красно дякують Валерію Дмитровичу за теплу зустріч, а всім здобувачам освіти бажають творчих, наукових та лідерських звершень.