Гру

Пишаємося нашими спортсменами!

У Києві з 2 по 9 грудня 2021 року проходив Чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів.

У спорті завжди виграють найсильніші. Саме такі студенти навчаються в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського, тому нам є ким пишатися.

За підсумками змагань, майстер спорту України Данило Коновалов (кафедра фізичної культури та спорту) став чемпіоном світу зі стрибків у воду серед хлопців вікової категорії «А», підкоривши трьохметровий трамплін. Срібло у синхронних стрибках з трьохметрового трампліну здобув майстер спорту України міжнародного класу Богдан Чижовський (кафедра фізичної культури та спорту).

Тренують спортсменів Валентина Вепрік та Олена Безрукова.

Факультет педагогічної та соціальної освіти МНУ імені В. О. Сухомлинського щиро вітає переможців і бажає нових успіхів, міцного здоров’я та олімпійських вершин! Ви домоглися таких результатів завдяки своїй завзятості, працьовитості і прагненню домогтися бажаної мети, а також за рахунок досвіду і високого рівня спотривних вмінь.