Гру

Мрію словом я торкнутись серця…

З 20 грудня 2021 року до 14 березня 2022 року

Миколаївським національним університетом ім.  В. О. Сухомлинського

(кафедра української мови і літератури) та

Департаментом освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації

проводитиметься обласний конкурс творчих і наукових робіт «Мрію словом я торкнутись серця…» серед учнів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області й міста Миколаєва

З метою вшанування видатних українських поетів «Празької школи» (Євген Маланюк, Наталка Лівицька-Холодна, Олег Ольжич), сприяння розвитку творчого й наукового потенціалу серед учнів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області та міста Миколаєва  з 20 грудня 2021 до 14 березня 2022 року проводитиметься обласний  конкурс творчих і наукових робіт.

І етап  – відбірковий, проводиться з 20 грудня 2021 року до 28 січня 2022 року в закладах загальної середньої освіти Миколаївської області та міста Миколаєва.

ІІ етап – фінальний (обласний), проводиться з 01 лютого до 14 березня 2022 року на базі Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського (кафедра української мови і літератури).

Конкурсні роботи переможців І етапу надаються до Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського до 14 березня 2022 року.

Положення про конкурс затверджено наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 13.12.2021 № 406 «Про проведення обласного конкурсу творчих і наукових робіт «Мрію словом я торкнутись серця…» серед учнів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області та міста Миколаєва у 2021 році», зареєстровано Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) від 17 грудня 2021 року за № 237/497.

Інформаційний лист (PDF)