Гру

Церемонія нагородження «СТУДЕНТ РОКУ – 2021»

16 грудня в актовій залі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбулася церемонія нагородження – «Студент року – 2021». Традиційно, захід було організовано первинною профспілковою організацією студентів університету (голова – Олена Вікторівна Войчун) за підтримки ТЦ «Естетика» та студентського самоврядування.

Гостями свята стали танцювальний  дитячий колектив «Brawes Crew» під керівництвом студента МНУ імені В. О. Сухомлинського Ігоря Бєлічка, які запалили сцену енергійними танцями, та арт-балет «Маргарита», які зачарували присутніх своїм виступом.

Кожного року церемонія має неповторну тематику. Цього разу студенти змагалися за право бути членом елітної команди «KingsMNU». Претенденти мали змогу поборотися за нагороди в 11 номінаціях.

Найкращими з кращих стали:

1. Лазаренко Влада – Науковець року (механіко-математичний факультет).
  2. Касьянова Анастасія – Профспілковий лідер (факультет педагогіки та психології).
  3. Демченко Катерина – Громадський діяч (ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського»).
  4. Грибович Софія – Творча особистість (філологічний факультет).
  5. Рєзнікова Людмила – Популярний студент (механіко-математичний факультет).
  6. Єрмак Анастасія – Тьютор року (філологічний факультет).
  7. Вольницька Вікторія – Золотий голос університету (факультет педагогіки та психології).
  8. Грушай Максим – Студент-патріот (факультет педагогіки та психології).
  9. Токарь Катерина – Хореограф року (механіко-математичний факультет).
  10. Данило Коновалов – Спортсмен року (факультет педагогічної та соціальної освіти).
  11. Кутержинська Катерина – Гордість університету (факультет педагогіки та психології).

Вітаємо переможців і бажаємо їм натхнення, наснаги, нових здобутків та творчих злетів!