Лис
2015

Студентська науково-практична конференція «Методологічні аспекти розвитку зв’язного мовлення майбутніх педагогів»

Під час святкування тижня української писемності та мови на факультеті дошкільної та початкової освіти відбулася студентська науково-практична конференція «Методологічні аспекти розвитку зв’язного мовлення майбутніх педагогів».

До участі в конференції запрошено студентів Волинського національного університету імені Лесі Українки. Із вітальним словом до присутніх звернулася доктор педагогічних наук, професор І. І. Осадченко, відкривши пленарне засідання. Робота конференції продовжилася в секціях.

DSCF2095

Прес-центр факультету початкової та дошкільної освіти