Гру

Благодійна акція

22 грудня 2021 року студенти 325 групи спеціальності 231 «Соціальна робота» разом з викладачем Войтовською Анастасією Михайлівною здійснили доставку подарунків до ГО «СВІТАНОК МРІЙ», яка стане провідником здійснення дитячих бажань!

Всі чекають святкові дні. А особливо їх чекають діти! Тому студентський колектив ВСП «Фаховий коледж МНУ імені
В. О. Сухомлинського» разом з викладачами напередодні новорічних і різдвяних свят вирішили долучитися до благодійної акції ГО «СВІТАНОК МРІЙ». На зібрані кошти було придбано іграшки та солодощі, які передали дітям з інвалідністю, що дуже потребують відчути тепло й радість різдвяних свят! Ця справа вже стала доброю традицією нашого коледжу.

Вдячні всім, хто прийняв участь у цій добрій справі. Дякуємо за ваші теплі серця і світлі душі!

Запрошуємо й вас доєднатися до цієї благодійної акції. Подарунки можна залишити у офісі за адресою: м. Миколаїв, вул. В. Морська 102.

Посилання на сторінку організації у фейсбуці: https://www.facebook.com/sunriseofdream/about/