Січ

Випуск магістрів механіко-математичного факультету 2021

Це чаруюча мить, хвилююча для кожного студента… Найатмосферніша подія кінця 2021 року, що відбулася в стінах Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського – вручення дипломів магістрам механіко-математичного факультету!

Традиційно, церемонія відбулася за кілька днів до Нового року. 29 грудня викладацький та студентський колектив привітав випускників-магістрантів із завершенням важливого етапу їхнього життя. Активісти творчого центру «Естетика» теж не залишилися осторонь і підготували концертну програму, приємно вразивши присутніх.

Вітаємо випускників і бажаємо, щоб все життя успіх та удача крокували поруч, щоб перед вами відкривалися нові двері й простягалися незвідані дороги! Щиро зичимо професійних злетів, творчих та наукових досягнень!