Січ
2022

Розпочалося внутрішнє підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників університету

З метою професійного розвитку педагогічних і науково-педагогічних працівників, відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти, в МНУ імені В. О. Сухомлинського розпочалося навчання за програмою підвищення кваліфікації.

Програму навчання відкрив семінар на тему «Якість вищої освіти: вдосконалення змісту та організації практичної підготовки здобувачів вищої освіти» (доповідач – керівник навчальної практики Копитіна І. В.), що відбувся 12.01.2022 р. На семінарі було висвітлено нагальні питання якості практичної підготовки здобувачів вищої освіти та можливого їх подальшого працевлаштування. Особлива увага приділена питанню організаційних моментів проведення практики в період епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та спроможності баз практик забезпечити студентів сучасними освітніми технологіями для нової української школи та актуальними інноваційними технологіями. Наприкінці семінару відбулася жива дискусія щодо процесу вдосконалення практичної підготовки здобувачів вищої освіти.